Hypotéka Volksbank

Hypotéka Volksbank a hypoteční úvěr Volksbank

  • Volksbank nabízí klasické hypoteční úvěry, hypotéky bez dokazování příjmů, speciální hypotéky určené pro refinancování a hypotéku s neúčelovou částí, rovněž bez dokazování příjmů
  • Úvěry nabízí až do 100 % hodnoty nemovitosti
  • Fixace úrokové sazby může být až 10 let
  • Maximální doba splatnosti je 30 let

Volksbank CZ a.s. na českém území nabízela bankovní služby, ale i například životnípojištění. Hypotéka Volksbank se od konkurence lišila transparentními podmínkami a velmi atraktivním úrokem 3,19 % ročně. Jak je to možné?

Volksbank nabízela hypotéku jak na bydlení (dům či byt), tak refinancování hypotéky, investiční hypotéku (pokud chcete zakoupenou nemovitost dále pronajímat) či americkou hypotéku. Nabízela půjčení až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti, garantované úrokové sazby či systém slev. U refinancování hypotečního úvěru nabízela i možnost nedokládání příjmů a nízký poplatek za zařízení hypotéky – 999 Kč.

Hypotéka Volksbank šla velmi efektivně kombinovat se stavebním spořením, které banka také nabízela. Pokud jste si k hypotéce zároveň zřídili účet u této banky, mohla se výše úroku snížit až na 3,19 % p.a.

Pokud máte zájem o Sberbank (bývalá Volksbank) hypotéku pro rok 2016 a 2017 či příští rok, kontaktujte nás pomocí nezávazné objednávky –formulář nahoře. Online výpočet Sberbank hypotéky je možný pomocí naší hypoteční kalkulačky. Volksbank patří mezi nejlevnější hypotéky u nás, pokud však budete mít zájem, náš hypoteční specialista se Vám pokusí najít lepší podmínky.

POZOR: Volksbank již na našem trhu nepůsobí, převzala ji Sberbank.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s